Gespecialiseerde logopedisten

Zoek je een logopedist met expertise in meertalig opvoeden of in taalproblemen bij meertalige kinderen? Raadpleeg dan deze databank. Per provincie vind je een overzicht van logopedisten die het postgraduaat Meertaligheid volgden. Zij verdiepten zich gedurende een jaar in de diagnostiek en begeleiding van meertalige kinderen en hun ouders. 

Volgde jij ook het postgraduaat Meertaligheid, maar staan je contactgegevens nog niet vermeld? Laat je gegevens achter via dit formulier.

Heb je zelf interesse om het postgraduaat Meertaligheid te volgen? Neem contact op met heleen.leysen@thomasmore.be

Eline De Meyer

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Logopedisch centrum Rozenberg
Rozenberg 90
2400 Mol

E-mail: info@logopedischcentrumrozenberg.be
Tel. 0487 43 35 10
Website: www.logopedischcentrumrozenberg.be

Fien De Roose

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
2300 Turnhout

E-mail: fien@desprong.be
Website: www.desprong.be

Ruth Deruwe

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Markgravelei 51
2018 Antwerpen

E-mail: ruth.deruwe@icloud.com
Tel. 0496 96 73 76

Joke Geysen

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Koningin Fabiolalaan 11
2990 Loenhout

E-mail: joke@logopediepraktijkmeer.be
Tel. 0475 22 37 08

Leen Janssens

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Schoolstraat 40
2590 Berlaar

E-mail: leenjanssens@live.be
Tel. 03 482 44 36

Masite Koşar

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Larendries 106
2890 Puurs-Sint-Amands

E-mail: masitekosar@hotmail.com
Tel. 0488 81 27 49

Sara Koşar

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Larendries 77
2890 Puurs-Sint-Amands

E-mail: sara.kosar@hotmail.com
Tel. 0476 69 07 55

Tjietra Rajcomar

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Brechtsebaan 58
2930 Brasschaat

E-mail: tjietra.rajcomar@gmail.com
Tel. 0470 50 32 83

Hanne Swartenbroekx

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Veldekens 44
2600 Berchem

E-mail: hanne.swartenbroekx@gmail.com
Tel. 0488 60 07 31 

Lotte Vandenbempt

postgraduaat 2021

Locatie:
Praktijk De Klauterboom
Prins Boudewijnlaan 82
2610 Wilrijk

E-mail: lotte.vandenbempt@hotmail.com
Tel. 0497 25 13 42 

Emma Van Horenbeeck

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Groepspraktijk Logo+
Grotesteenweg 47
2600 Berchem

E-mail: emma@logo-plus.be
Website: www.logo-plus.be

Katelijne Verschakelen

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie 1:
Groepspraktijk Prax
J.E. Claeslaan 22A
2560 Nijlen

Locatie 2:
Groepspraktijk Prax
R. Delahayelaan 18
2500 Lier

E-mail: katelijne.verschakelen@gmail.com
Tel. 0474 46 88 53

 

Sofie Meysman

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Logopedie Dualis
Prudent Bolslaan 138/1
1020 Laken

E-mail: sofiemeysman@hotmail.com
Tel. 0468 32 78 24
Website: logopediedualis.be

Helen Van den Brande

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Denemarkenstraat 70
1060 Sint-Gillis

E-mail: helen.vandenbrande@gmail.com
Tel. 0498 11 88 32

Sofie Verrijkt

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Denemarkenstraat 70
1060 Sint-Gillis

E-mail: sofieverrijkt@gmail.com
Tel. 0477 74 55 50 

Liesbeth Celis

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Jef Koningslaan 78 bus 1.02
3500 Hasselt

E-mail: celisliesbeth@hotmail.com
Tel. 0471 11 62 97

Emilie Cuypers

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Logopediepraktijk Statera
Peeërweg 34
3700 Tongeren

E-mail: cuypers.emilie1993@gmail.com
Tel. 0497 80 11 58

Sien Gebruers

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Logopedie Babbelut
Sikkelstraat 9
3929 Lommel

E-mail: sien_gebruers@hotmail.com
Tel. 0472 02 31 56
Website: www.praktijk-Babbelut.be

Eva Geuens

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Bemvaartstraat 52
3900 Overpelt

E-mail: logopedie@geuenseva.be
Tel. 0477 27 39 32

Sarah Gregoor

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
PMC Maasland
Sint-Andreasstraat 9
3630 Maasmechelen

E-mail: s.gregoor@pmcmaasland.be
Tel. 0474 41 43 55

Tyrine Iding

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Groepspraktijk Tielemans
Eltenbos 87
3920 Lommel

E-mail: tyrine@groepspraktijk-tielemans.be
Tel. 0472 26 94 04
Website: www.groepspraktijk-tielemans.be 

Lies De Turck

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie: 
Elenestraat 211 bus 1
9620 Zottegem

E-mail: lies.dt@hotmail.com
Tel. 0472 49 30 39

Robin Geeroms

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
Geraardbergsestraat 130
9300 Aalst

E-mail: robingeeroms@hotmail.com
Tel. 0477 20 81 43 

Deborah Jacob

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Praktijk Op Pad
Gentse Steenweg 416
9160 Lokeren

E-mail: jacob.deborah@gmail.com
Tel. 0496 84 00 31
Website: www.praktijk-oppad.be

Sien Nieto

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
9260 Wichelen

E-mail: siennieto@hotmail.com

Kübra Özkosar

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Walburgstraat 12
9100 Sint-Niklaas

E-mail: kubra.ozkosar@hotmail.com
Tel. 0484 88 70 31
Website: www.centrumklim.be

Manon Talpe

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Oostveldstraat 67
9900 Eeklo

E-mail: manontalpe@hotmail.com
Tel. 0476 93 13 31
Website: www.samenzorgoostveld.be

Camille Vanderstraeten

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Hullekenstraat 88/3
9200 Sint-Gillis-bij-Dendermonde

E-mail: camille@hettaterbos.be 
Tel. 0498 06 60 98
Website: www.hettaterbos.be

Lise Van Havermaet

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Aerschotstraat 30
9100 Sint-Niklaas

E-mail: lise.vanhavermaet@gmail.com
Tel. 0495 70 07 66

Catherine Van Landeghem

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Hendrik Mertensstraat 45
9150 Kruibeke

E-mail: catherine_vanlandeghem@hotmail.com
Tel. 0486 28 99 04

Silke Van Snick

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Stationsstraat 10
9300 Aalst

E-mail: vansnick.silke@hotmail.com

Sofie Ceuppens

postgaduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Sint-Clemensstraat 6
1980 Eppegem

E-mail: deleerbij@gmail.com
Tel. 0479 53 37 25

Rani Defossez

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Dachelenbergstraat 81A
1650 Beersel

E-mail: rani@zenopraxis.be
Website: www.zenopraxis.be

Catherine De Smedt

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie 1:
Groepspraktijk Hoppeland
Pamelse Klei 58
1760 Roosdaal

Locatie 2:
Groepspraktijk Hoppeland
Brusselbaan 94
1790 Affligem

E-mail: catherine@hoppeland.be
Tel. 0474 81 17 79
Website: www.hoppeland.be

Karlien De Smet

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie 1: 
De Logopediepraktijk
Willem Eggerickxstraat 1
1560 Hoeilaart

Locatie 2:
Vocalpoint
Molenstraat 2
1560 Hoeilaart

E-mail: karlien@vocalpoint.be
Tel. 0485 50 90 13

Eloïse De Waele

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie:
Pastorijstraat 4
1910 Kampenhout

E-mail: eloise.dewaele@gmail.com
Tel. 0476 59 17 52

Liesbet François

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Groenstraat 135
1740 Ternat

E-mail: logopedie.liesbet@telenet.be 
Tel. 0473 37 44 73

Sarah Valvekens

postgraduaat Meertaligheid 2022

Locatie: 
Borstelsstraat 151
3010 Kessel-Lo

E-mail: sarah@logopedie-kessello.be
Tel. 0472 41 57 39
Website: www.logopedie-kessello.be

Mieke Bruyneel

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Zultseweg 19
8790 Waregem

E-mail: bruyneel_mieke@hotmail.com
Tel. 0497 40 05 35

Annelies Devos

postgraduaat Meertaligheid 2021

Locatie:
De Lettergreep
Pannenhuisstraat 55b
8900 Ieper

E-mail: devos.annelies@gmail.com
Tel. 0471 44 04 66
Website: www.delettergreep.be

Evelyn De Brabandere

postgraduaat Meertaligheid 2018

Locatie:
Logovallei
Rekkemstraat 51
8930 Lauwe

E-mail: evelyn.debrabandere@logovallei.be
Tel. 0476 96 43 34
Website: www.logovallei.be

Emilia Desmedt

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Groene-Herdersgoed 37
8800 Roeselare

E-mail: emilia.desmedt@hotmail.com
Tel. 0479 26 11 70

Ilse Duyck

postgraduaat Meertaligheid 2019

Locatie:
Logopedie met passie
Paanderstraat 116
8760 Meulebeke

E-mail: ilse@logopediemetpassie.be 
Tel. 0498 80 72 68
Website: logopediemetpassie.be